facebook studio-md w warszawie
TEL: 22 613 13 43

Program Lojalnościowy

Regulamin programu lojalnościowego Studia MD

 

Postanowienia ogólne

 

 1. Organizatorem programu lojalnościowego jest Studio MD z siedzibą w Warszawie przy ul. Dzielnicowej 19.Program lojalnościowy ma na celu nagradzanie klientów Studia MD.
 2. Niniejszy Regulamin wraz z załącznikami zawiera warunki uczestnictwa w Programie. Przystąpienie do programu lojalnościowego jest tożsame z faktem, że Uczestnik zapoznał się z Regulaminem oraz wyraża zgodę na jego postanowienia.
 3. Regulamin obowiązuje Organizatora oraz Uczestników od chwili ogłoszenia.
 4. Jakiekolwiek uprawnienia wynikające z Programu nie mogą być przeniesione przez Uczestnika na osobę trzecią.

 

Punkty

 

 1. Każdy Uczestnik Programu może gromadzić punkty za nabycie tusług objętych Programem w Studio MD.
 2. Każdy Uczestnik może mieć tylko jedno konto w Programie
 3. Punkty i prawa związane z Programem nie mogą być sprzedawane, przenoszone, ani zbywane
  w inny sposób – w szczególności pomiędzy kontami należącymi do różnych Uczestników, ani nie mogą być przedmiotem żadnych innych czynności, z wyjątkiem tych określonych w niniejszym Regulaminie.
 4. Prawo do korzystania z konta Uczestnika, a w szczególności prawo do wymiany punktów na upusty cenowe,przysługuje wyłącznie Uczestnikowi.
 5. Punkty nie mogą być wymieniane na gotówkę.
 6. Punkty na kartę można nabić tylko w dniu wykonania usługi. Nie nabijamy zaległych punktów na kartę.
 7. Promocje nie łączą się, dlatego korzystając z innej promocji dostępnej w Studio MD nie możemy skorzystać z rabatu należnego z tytułu posiadania karty lojalnościowej.
 8. Usługi podologiczne nie są wliczane w ofertę programu lojalnościowego, zatem nie nabijamy za nie punktów ani nie odbieramy na nie rabatów uzyskanych na karcie lojalnościowej.
 9. Na kartach umieszczone są cztery kategorie zabiegów: usługa kosmetyczna (manicure,pedicure, depilacja woskiem oraz henna), zabiegi kosmetyki estetycznej (mikrodermabrazja, złuszczanie kwasami, karboksyterapia, dermapen, fale radiowe) fryzjerstwo, medycyna estetyczna.
 10. Punkty zbieramy korzystając z kategorii zabiegów i w ten sposób wypracowujemy zniżkę na daną grupę zabiegów. Oznacza to, że korzystając z zabiegów np. manicure i pedicure zbieramy punkty, które sumują się na rabat na te usługi i nie mają przełożenia na rabat np. z zakresu zabiegów medycyny estetycznej.
 11. Każde wydane 10zł to 1 punkt zgromadzony na karcie lojalnościowej.
 12. Możemy zbierać punkty na dwa sposoby. Po uzbieraniu danej ilości punktów z danej kategorii np. usług kosmetycznych otrzymujemy rabat w konkretnej wysokości. Rabat możemy w każdej chwili wykorzystać jednorazowo, bądź zbierać punkty na rabat stały. Po wykorzystaniu rabatu jednorazowego ilość punktów zeruje się i zbieramy punkty od początku. Drugi sposób to zbierania punktów na mniejszy rabat, którego nie tracimy przez określony czas.

 

Kategoria Usługi kosmetyczne:

50 punktów = 20% rabatu jednorazowo ? punkty zbieramy w ciągu 6 miesięcy

100 punktów = 30%rabatu jednorazowo-punkty zbieramy w ciągu 12 miesięcy

150 punktów= 10%rabatu stałego na okres 6 miesięcy- punkty zbieramy w ciągu 12 miesięcy

200punktów= 20%rabatu stałego na okres 12 miesięcy- punkty zbieramy w ciągu 18 miesięcy

Kategoria Kosmetyka estetyczna:

150 punktów = 5% rabatu stałego na okres 6 miesięcy lub 20% rabatu jednorazowo- punkty zbieramy przez okres 6 miesięcy

300 punktów= 10 %rabatu stałego na okres 12 miesięcy   lub 30% rabatu jednorazowego- punkty zbieramy przez okres 12 miesięcy

Kategoria Fryzjerstwo:

50 punktów = 20% rabatu jednorazowo ? punkty zbieramy w ciągu 6 miesięcy

100 punktów = 30%rabatu jednorazowo-punkty zbieramy w ciągu 12 miesięcy

150 punktów= 10%rabatu stałego na okres 6 miesięcy- punkty zbieramy w ciągu 12 miesięcy

200punktów= 20%rabatu stałego na okres 12 miesięcy- punkty zbieramy w ciągu 18 miesięcy

Medycyna Estetyczna

 

Dla posiadaczy karty lojalnościowej Studia MD będziemy przygotowywać specjalne promocje z których będą mogły korzystać tylko osoby, które przystąpiły do programu lojalnościowego. Rabaty i promocje będą dobierane indywidualnie w zależności od ilości zgromadzonych punktów na karcie.

 

12. Emeryci i renciści po okazaniu ważnej legitymacji emeryta bądź rencisty mogą korzystać z 20% rabatu na usługi: manicure, pedicure, henna, depilacja woskiem. . Pozostałe usługi nie podlegają zniżkom. Jeżeli korzystają z tego przywileju nie mogą zbierać punktów na kartę lojalnościową.

 1. Studenci po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej mogą korzystać z 10% rabatu na usługi: manicure, pedicure, henna, depilacja woskiem . Pozostałe usługi nie podlegają zniżkom. Jeżeli korzystają z tego przywileju nie mogą zbierać punktów na kartę lojalnościową.
 2. Zniżki dla emerytów oraz studentów nie obowiązują w soboty. Zniżki dla emerytów lub studentów obowiązują tylko w przypadku płatności gotówką.

 

Postanowienia Końcowe

 1. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu w czasie trwania Programu.
 2. Wszelkie zmiany w niniejszym Regulaminie będą obowiązywały od dnia ich ogłoszenia na stronie internetowej www.studiomd.pl należącej do Organizatora.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo zakończenia Programu w każdym czasie po upływie 30 dni od dnia ogłoszenia takiej informacji.