facebook studio-md w warszawie
TEL: 533 282 787

Dobór i sprzedaż ortez silikonowych

 

Dobór i sprzedaż ortez silikonowych

W ofercie studia MD znajduje się również profesjonalne doradztwo w zakresie doboru ortez silikonowych. Zadaniem ortez jest korekta  zniekształceń stóp, rozłożenie obciążenia stóp, ochrona stóp przed urazami. Ich codzienne stosowanie prowadzi do podniesienia komfortu chodzenia oraz zmniejszenia ucisku.

Ortezy z żelu polimerowego są przyjemne w dotyku, antyalergiczne, nie powodują podrażnienia skóry. Przynoszą ulgę u osób odczuwających dyskomfort, zapewniają skuteczną ochronę. Dzięki swojej unikalnej formule nie przemieszczają się w bucie podczas chodzenia.

W sprzedaży posiadamy gotowe ortezy silikonowe m.in. poduszki przeciwuciskowe na halluksy i na palce młotkowate oraz na przedstopia, obrączki ochronne do palców, nastawiacze do palców. Chętnie doradzimy Państwu wybór tych właściwych.

 

Odciążanie bolesnych miejsc

Oferujemy Państwu ortezy, służące do korekcji deformacji w obrębie palców stóp (np. haluksy, palce młotkowate), odciążania miejsc bolesnych (np. po usunięciu odcisków, pękających pięt), minimalizowania dolegliwości bólowych różnych partii stopy (np. kości śródstopia).

 

Cena

Usługa Cena
Wkładki do stóp ligasano para 80.00 zł