facebook studio-md w warszawie
TEL: 533 282 787

Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Dzięki temu zabiegowi możemy przez wiele tygodni cieszyć się gęstymi i długimi rzęsami podkreślającymi spojrzenie, zapominając jednocześnie o używaniu tuszu.

Podczas zabiegu wykwalifikowana kosmetyczka do każdej rzęsy naturalnej dokleja rzęsę syntetyczną. Klej wykorzystywany do tego zabiegu jest przystosowany do używania w okolicach oczu i całkowicie dla nich bezpieczny, jednak dbamy, aby skóra Klientki w ogóle nie miała z nim kontaktu. Rzęsy syntetyczne są mocowane bezpośrednio do włosków, a nie do skóry powiek.
Rodzaj rzęs syntetycznych jest dobrany do prawdziwych rzęs Klientki tak, aby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt (kąt podkręcenia, grubość oraz długość rzęs w zależności od miejsca mocowania). Rzęsy syntetyczne zwężają się ku górze, jak prawdziwe i błyszczą, jak zdrowe rzęsy naturalne.
Zabieg trwa minimum 2 godziny, jest zupełnie bezbolesny i relaksujący.

Oprócz samego przedłużania i naturalnego zagęszczania metodą 1:1, możemy również znacząco zwiększyć objętość rzęs, dzięki zastosowaniu metody od 2D do 5D.
W tym przypadku Klientka określa efekt końcowy, jaki chce uzyskać – od naturalnego do spektakularnego, a kosmetyczka dobiera długość, kształt oraz grubość rzęs syntetycznych do tych naturalnych.

Ekstremalne zagęszczenie metodami 2D – 5D pozwala na uzyskanie gęstej „firany” pięknie błyszczących i naturalnie wyglądających rzęs, dzięki czemu stosowanie tuszu do ich podkreślenia jest zabiegiem zbędnym.

Efekt „extra otwartego oka” z podkreśloną, ciemną oprawą utrzymuje się kilka tygodni – w zależności od kondycji rzęs naturalnych oraz etapu ich cyklu życia. Rzęsy syntetyczne przerzedzają się poprzez wypadanie wraz z naturalnymi, do których są przyklejone. Rzęsy naturalne wypadają w momencie końca cyklu wzrostu.
Przerzedzone rzęsy można uzupełniać co ok. 2-3 tygodnie i przedłużyć utrzymywanie się efektu zabiegu.

Po zabiegu nie musimy w żaden specjalny sposób dbać o rzęsy, ponieważ zachowują się i wyglądają jak prawdziwe. Nie jest im również straszna woda ani inne czynniki zewnętrzne. Są więc doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich aktywnych kobiet, które podczas intensywnego trybu życia, pływania czy ćwiczeń fizycznych mogą o nich po prostu zapomnieć.

Nie należy jednak szkodzić ich żywotności poprzez nieprawidłowe wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych. Podstawowe zasady, o których należy pamiętać:

  • nie należy używać produktów na bazie olejów do demakijażu oczu
  • nie należy mocno pocierać oczu podczas demakijażu
  • nie powinno się stosować zalotki do rzęs.

 

Jakość jest dla nas najważniejsza, dlatego też wybraliśmy produkty Secret Lashes.

Rzęsy tej marki są trwałe, a przy tym bardzo lekkie. Do wyboru jest wiele grubości oraz rozmiarów. Do produkcji Secret Lashes wykorzystuje się najnowocześniejsze materiały syntetyczne, dzięki czemu są praktycznie nie do odróżnienia od rzęs naturalnych. Są odporne na wszelkie uszkodzenia i nie ulegają odkształceniom. Decydując się na metodę, w której do każdej rzęsy naturalnej doklejona jest jedna rzęsa syntetyczna mamy pewność, że nasze rzęsy naturalne nie będą obciążone ani osłabione. Rzęsy Secret Lashes charakteryzują się pięknym połyskiem, a do tego są bardzo trwałe, nie wyginają się ani nie odgniatają.
Do dyspozycji mamy całą paletę grubości, długości oraz poziomu podkręcenia. To wszystko pomaga nam traktować każdą Klientkę indywidualnie, doradzając jej i tworząc najlepszy możliwy efekt podkreślający jej wizerunek.

Jakość naszych produktów i zadowolenie z efektu jest przez nas gwarantowane w 100%.

Dzięki zabiegowi Twoje rzęsy staną się piękne, a oczy nabiorą niesamowitego blasku!

Zapraszamy serdecznie, naprawdę warto!

Cennik

Usługa Cena
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 300.00 zł
Uzupełnienie (max. do 4 tygodnia) Cena zależna od stopnia utraty rzęs 100.00 ? 200.00 zł

Trwałe przedłużanie rzęs w Warszawie.