facebook studio-md w warszawie
TEL: 533 282 787

Specjalistyczna pielęgnacja stóp

 

Najnowsze metody specjalistycznej pielęgnacji stóp:

?    Pedicure kosmetyczny ? w zakres tego zabiegu wchodzą następujące czynności: moczenie stóp klienta, zmycie poprzednio nałożonego lakieru, skrócenie i opiłowanie paznokci, usunięcie zrogowaciałego naskórka, nałożenie preparatów pielęgnacyjnych oraz, na życzenie, pomalowanie paznokci. Pedicure wykonywany jest zgodnie z zaleceniami lekarzy, korzystając wyłącznie ze specjalistycznych preparatów i kosmetyków, przeznaczonych do stosowania w gabinetach pielęgnacji stóp.

?    Pedicure medyczny  jest to specjalistyczny zabieg, który polega na połączeniu elementów pedicure?u pielęgnacyjnego z odpowiednio dobraną metodą usunięcia określonych zmian patologicznych paznokci i stóp, często bardzo bolesnych. Obejmuje on m.in. rekonstrukcję płytki paznokci uszkodzonych, zgrubiałych lub zniszczonych grzybicą, usuwanie modzeli i odcisków, wykonywanie protetyki paznokcia, a także korekcję wrastających paznokci. Pedicure medyczny nie kończy się zazwyczaj na jednej wizycie: ich ilość i częstość, ustalana przez specjalistę wykonującego zabieg, jest uzależniona od rodzaju dolegliwości, jaką odczuwa klient.

 

W naszym Centrum szczególne znaczenie nadajemy profilaktyce, czyli zapobieganiu powstawania i nawracania problemów. Naszym klientom udzielamy wskazówek dotyczących sposobów domowej pielęgnacji i postępowania ze stopami, mających na celu uniknięcie ponownego pojawienia się uciążliwych i bolesnych zmian.  Wyleczenie problemu w 70% zależy od klienta ? czy korzysta on z zaleceń udzielonych przez specjalistę oraz czy przestrzega regularności wyznaczonych wizyt w salonie. Jeżeli klient nie będzie stosował domowej  pielęgnacji, nieregularnie korzystał z  specjalistycznej pomocy, to istnieje duża szansa, że dokuczliwy problem powróci. 

Cennik

Usługa Cena
Pedicure podstawowy 100.00 zł
Pedicure specjalistyczny (leczniczy) 110.00 ? 130.00 zł
Pedicure odciążający 130.00 ? 150.00 zł