facebook studio-md w warszawie
TEL: 533 282 787

Inne zabiegi kosmetyczne w StudioMD

Zabiegi pielęgnacyjne Jean d’arcel

Collection Caviar

Z
abieg Collection Caviar to niepowtarzalna kombinacja wysokiej klasy produktów zawierających innowacyjnie dobrane substancje. Podstawowe substancje aktywne, ekstrakt z kawioru i czysta woda morska chronią skórę walcząc z otaczającym nas stresem i stylem życia tworząc niewidzialną barierę. Skóra staje się odporna na czynniki zewnętrzne. Zostają uwidocznione kontury twarzy. Nadaje skórze nową energię i blask. Wygładza i ujędrnia skórę, przez co zmarszczki stają się mniej widoczne. Podnosi elastyczność i sprężystość skóry.

Multibalance


?Multibalance? to oparta o aktywne substancje pochodzenia roślinnego, przynosi szybkie i widoczne efekty liftingu i regeneracji skóry: poprawia się struktura skóry, ulegają zmniejszeniu zmarszczki, skóra staje się jędrna i gładka.

RENOVAR?


Luksusowy zabieg likwidujący zmarszczki mimiczne przeznaczony dla każdego rodzaju skóry bez względu na wiek. Terapia ta pozwala zniwelować zmarszczki i utrudnić powstawanie nowych. Wysoce efektywne składniki działają głęboko nie podrażniając naskórka. Kompleksowy skład pozwala uzyskać natychmiastowy efekt a jednocześnie utrzymać go przez dłuższy czas.

Thalasso Visage


Ekskluzywna pielęgnacja Thalasso Visage to połączenie dobroczynnych substancji pochodzenia morskiego, tj. jedwab morski, ekstrakt z kawioru, plankton omega, algohydrane regulują zawartość wilgoci w skórze, pielęgnują skórę z niedoborem lipidów, stymulują syntezę kolagenu i czynią skórę gładką i jędrną.

Vita Xtreme


Linia Vitaminee oparta jest na unikalnych formułach, w których wyjątkowo efektywnie połączono wszystkie witaminy ?piękna?. Została stworzona by dostarczyć skórze dużą dawkę czystej i stabilnej witaminy C. Wyjątkowo efektywnie wykorzystane zostały również retinol, witaminy z grupy B: B1(tiamina), B2 (ryboflawina), B3 (niacyna) oraz B12(kobalamina), D-panthenol, witaminy E, F oraz H (Biotyna). Wspomagają one produkcję włókien kolagenowych w skórze oraz neutralizują szkodliwy wpływ wolnych rodników. Pobudzają regenerację, wzmacniają naturalną barierę ochronną, dzięki czemu skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd. Aktywna substancja pozyskiwana podczas procesu fermentacji czarnej herbaty przeciwdziała rozciąganiu i twardnieniu tkanki łącznej.

Metoda Afrodyta


Poczucie zadowolenia w walce z oznakami starzenia się skóry.

Metoda Afrodyta to nowe i prawdziwe źródło piękna.
Metoda ta zwalcza widoczne oznaki starzenia się skóry daje wspaniałe uczucie zadowolenia i równowagi.
To innowacyjne rozwiązanie stymuluje proces metabolizmu komórek skóry i aktywizuje zawartą w nich energię. Dzięki temu głębokość zmarszczek znacznie zmniejsza się a skóra w widoczny sposób staje się młodsza. Wzrasta sprężystość i elastyczność, dzięki czemu skóra staję się bardziej jędrna.
Już po jednym dwu-godzinnym zabiegu skóra odzyskuję swoją naturalną witalność i równowagę.
Specjalne pro-endorfiny działają relaksującą i stymulują rozwój czynników obronnych skóry
Ta innowacyjna kuracja dostarcza skórze aktywnych substancji zwalczających efekty starzenia się skóry. Stosowanie kuracji oraz aktywny masaż prowadzi do absolutnej harmonii i przywraca równowagę w każdej warstwie skóry.

Zabieg Shin Tai


SHIN TAI to unikalne połączenie myśli Wschodu i Zachodu. Stres jest likwidowany poprzez delikatny kontakt ze skórą.  Każdy krok terapii pozwala opóźnić efekty starzenia się skóry, przywracając jej piękno i sprężystość. W rezultacie po kuracji trwającej około 2 godziny daje się wyczuć, iż skóra staje się znowu aksamitnie delikatna i gładka.

SHIN TAI odwołuje się do siły samoleczenia. Odmładzający i relaksujący zabieg, który pozwala pozbyć się stresu.
Z jednej strony  SHIN TAI stosuje nowoczesne technologie zachodnie, z drugiej zaś zabiegi pielęgnacyjne bazują na starożytnej filozofii świata Wschodu