facebook studio-md w warszawie
TEL: 533 282 787

Osocze bogatopłytkowe – Warszawa

Osocze bogatopłytkowe (PRP)

Płytki krwi są komórkami krwi, około 30% znajduje się w śledzionie ,,zawierają między innymi tzw. czynniki wzrostu biorące udział w naprawie tkanek po urazie.
Są to: czynnik wzrostu naskórka, czynnik wzrostu fibroblastów, czynnik wzrostu śródbłonka naczyń.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego?

W czasie wizyty, rozpoczynając protokół, lekarz pobiera krew ( ok. 20 ml). Po spreparowaniu w specjalnym urządzeniu pozyskuje z niej osocze. Następnie techniką mezoterapii, w celu regeneracji skóry, wstrzykuje składnik w powierzchnię zabiegową twarzy, szyi, dekoltu lub dłoni. Płytki osocza w kontakcie z kolagenem uwalniają czynnik wzrostu, który stymuluje regenerację.

W tak pozyskanym osoczu bogatopłytkowym znajdują się wszystkie, naturalne czynniki potrzebne do regeneracji tkanek.

W efekcie skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie odmłodzona.  Celem zabiegu jest silne pobudzenie odnowy komórkowej i tym sposobem uzyskanie efektu:
zagęszczenia i pojędrnienia skóry, poprawy gęstości i jakości włosów, zatrzymania łysienia i stymulacji ich odrostu. Zabieg jest jednorazowy!

osocze_zabieg

 

 

 

 

 

 

 

 

Zabiegi osocza bogatopłytkowego różnią się od tradycyjnej mezoterapii. Po pierwsze w płytkach krwi znajdują się wszystkie czynniki potrzebne do regeneracji tkankowej, a nie pojedyncze, wybrane do zabiegu. Czynniki te znajdują się w odpowiedniej, naturalnej koncentracji, zachowują także pełną świeżość i aktywność w momencie podawania.

Po drugie zabieg jest jednorazowy, a tę bardzo silną kurację powtarza się nie wcześniej niż po 3-6 miesiącach.. Zabieg osocza bogatopłytkowego można także stosować po mocnych zabiegach laserowych lub peelingach w celu przyspieszenia gojenia i uzyskania optymalnej stymulacji odnowy komórkowej.

W celu zwiększenia efektu zabiegu osocza bogatopłytkowego zalecamy połączenie tego zabiegu z karboksyterapią.

Cena

Usługa Cena
Osocze bogatopłytkowe 1000.00 zł

Osocze bogatopłytkowe Warszawa – Anin – Radość – Wawer – Gocław.