facebook studio-md w warszawie
TEL: 533 282 787

Lipoliza

Problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej są bardzo częste.

aqualyx

Okazuje się, że przestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania i uprawianie sportów nie zawsze są skuteczne – w wielu przypadkach istnieją indywidualne skłonności do przybierania na wadze, niezależne od woli i działań zapobiegawczych. Oporny tłuszcz, który nie poddaje się ani diecie, ani ćwiczeniom fizycznym, potrafi być prawdziwym problemem.

Jedynym sposobem na jego usunięcie są profesjonalne zabiegi. Nowością w tej dziedzinie jest technika intralipoterapii- metoda redukowania tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach. stanowiąca konkurencyjną alternatywę dla dotychczas stosowanej chirurgicznej metody liposukcji (odsysania) tłuszczu.

W zabiegu podawany jest najnowszy preparat -Roztwór Motolese (Aqualyx) ? wykazujący większą skuteczność i tolerancję tkankową niż stosowane dotychczas fosfatydylocholina. Pozwala to na uzyskanie lepszych efektów w krótszym czasie oraz mniejszą bolesność zabiegu.

Aqualyx zawiera polimery sacharydowe pochodzenia roślinnego. Po iniekcyjnym podaniu w tkance tłuszczowej wywołuje zmiany w błonie komórkowej. Metoda Lipolizy iniekcyjnej jest w stanie zlikwidować tkankę tłuszczową której nie można zlikwidować ani przez dietę ani odpowiednie ćwiczenia ruchowe. Specyfik wstrzykiwany jest bezpośrednio w tkankę tłuszczową. Tam dochodzi do procesu rozpuszczania tłuszczu i poprzez to do jego redukcji. Skóra naciąga się i po zabiegu pozostaje gładka i jędrna.

Pierwsze rezultaty- w postaci utraty od kilku do kilkunastu centymetrów w obwodzie- pojawiają się po przeprowadzeniu cyklu zabiegowego średnio 3-4 zabiegów w dwutygodniwych odstępach.

Po zabiegu może wystąpić krótkotrwałe pieczenie, swędzenie, zaczerwienienie, ciepło oraz lekki obrzęk.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza. Metoda ta może być stosowana z zabiegami falami radiowymi. Ok. 5 dni po zabiegu powinien być wykonany drenaż limfatyczny

Zabieg można stosować na miejsca takie jak:

  • -podwójny podbródek
  • -pośladki,
  • -biodra,
  • -uda (wewnętrzna część)
  • -brzuch, boki i podbrzusze

 

Cenny

Lipoliza
Usługa Cena
Podbródek 300.00 zł
Brzuch 400.00 zł
Uda 400.00 zł
Pośladki 400.00 zł
Ramiona 400.00 zł