facebook studio-md w warszawie
TEL: 533 282 787

Lipoliza

Problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej są bardzo częste.

aqualyx

Okazuje się, że przestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania i uprawianie sportów nie zawsze są skuteczne – w wielu przypadkach istnieją indywidualne skłonności do przybierania na wadze, niezależne od woli i działań zapobiegawczych. Oporny tłuszcz, który nie poddaje się ani diecie, ani ćwiczeniom fizycznym, potrafi być prawdziwym problemem.

Jedynym sposobem na jego usunięcie są profesjonalne zabiegi. Nowością w tej dziedzinie jest technika intralipoterapii- metoda redukowania tkanki tłuszczowej w wybranych miejscach. stanowiąca konkurencyjną alternatywę dla dotychczas stosowanej chirurgicznej metody liposukcji (odsysania) tłuszczu.

W zabiegu podawany jest najnowszy preparat -Roztwór Motolese (Aqualyx) ? wykazujący większą skuteczność i tolerancję tkankową niż stosowane dotychczas fosfatydylocholina. Pozwala to na uzyskanie lepszych efektów w krótszym czasie oraz mniejszą bolesność zabiegu.

Aqualyx zawiera polimery sacharydowe pochodzenia roślinnego. Po iniekcyjnym podaniu w tkance tłuszczowej wywołuje zmiany w błonie komórkowej. Metoda Lipolizy iniekcyjnej jest w stanie zlikwidować tkankę tłuszczową której nie można zlikwidować ani przez dietę ani odpowiednie ćwiczenia ruchowe. Specyfik wstrzykiwany jest bezpośrednio w tkankę tłuszczową. Tam dochodzi do procesu rozpuszczania tłuszczu i poprzez to do jego redukcji. Skóra naciąga się i po zabiegu pozostaje gładka i jędrna.

Pierwsze rezultaty- w postaci utraty od kilku do kilkunastu centymetrów w obwodzie- pojawiają się po przeprowadzeniu cyklu zabiegowego średnio 3-4 zabiegów w dwutygodniwych odstępach.

Po zabiegu może wystąpić krótkotrwałe pieczenie, swędzenie, zaczerwienienie, ciepło oraz lekki obrzęk.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza. Metoda ta może być stosowana z zabiegami falami radiowymi. Ok. 5 dni po zabiegu powinien być wykonany drenaż limfatyczny

Zabieg można stosować na miejsca takie jak:

  • -podwójny podbródek
  • -pośladki,
  • -biodra,
  • -uda (wewnętrzna część)
  • -brzuch, boki i podbrzusze

 

Cenny

Lipoliza
Usługa Cena
Podbródek 300.00 zł
Brzuch 400.00 zł
Uda 400.00 zł
Pośladki 400.00 zł
Ramiona 400.00 zł

 

Nowa lokalizacja salonu

Zapraszazamy do nowego salonu
Warszawa, ul Widoczna 103