facebook studio-md w warszawie
TEL: 533 282 787

Powiększanie ust – Warszawa

Podczas zabiegu w Studio MD używamy kwasu hialuronowego. Związek ten występuje w ciele każdego z nas i pełni w nim bardzo ważną funkcję jaką jest utrzymywanie prawidłowego nawilżenia tkanek organizmu. Decydując się na zabieg nasi Klienci mogą być pewni bezpieczeństwa, profesjonalizmu i w pełni satysfakcjonującego efektu.

Podczas procesu modelowania ust kwas hialuronowy wprowadzamy w formie żelowej. Dzięki zabiegowi skóra się wygładza i doprowadzamy do jej prawidłowego nawilżenia. W zależności od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań możemy dzięki zabiegowi uzyskać szereg efektów. Są to między innymi poprawa konturu, powiększenie objętości oraz uniesienie kącików ust.

Zabieg wykonywany w Studio MD jest całkowicie bezpieczny, a po jego zakończeniu od razu można wrócić do codziennych zajęć. Czasem u naszych pacjentów może pojawić się opuchlizna czy zaczerwienienie. Jest to normalna i krótkotrwała reakcja.

Dzięki temu zabiegowi usta są pełniejsze, uzyskują o wiele ładniejszy i głębszy kolor. Dodatkowo są lepiej nawilżone.

Kwas hialuronowy to substancja, która całkowicie wchłania się do naszego organizmu. Jest to więc całkowicie bezpieczny zabieg, którego efektami możemy cieszyć się od 9 miesięcy do roku.

scatole_mano

Wskazania przed zabiegiem:

  • unikamy preparatów i środków medycznych wpływających na rozrzedzanie krwi,
  • na kilka dni przed zabiegiem regularnie stosujemy preparat Heviran w formie profilaktycznego zabezpieczenia się przed wirusem opryszczki.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

  • Stany zapalne występujące na skórze,
  • predyspozycje do powstawania przyrosłych blizn,
  • występowanie autoimmunologicznych chorób.
POWIĘKSZANIE, KOREKCJA, POPRAWA KONTURU UST
Usługa Cena
Ampułka 1ml 1200.00 zł
Zabieg modelujący usta w Warszawie.